Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Apie Stambulą


Tikriausiai ne vienas pasvajoja apie galimybę išvykti kažkur toliau, už savo šalies ribų, tačiau dažnai susiduria tiek su laiko trūkumu, tiek ir su kainomis, esančiomis kitame mieste. Viena geriausių išeičių, norint pamatyti kažką naujo – kelionės į dominančias šalis. Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jums tikrai nekils klausimas „ką veikti Stambule?“, kadangi miestas turi pasiūlyti iš ties daug veiklos.

Planuojate atostogas, verslo kelionę ar galvojate apie tai, kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Stambulą bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Turkijos miestą.

Įdomūs faktai apie Stambulą:

  • Stambulas yra vienintelis miestas pasaulyje, esantis tiek Azijoje, tiek ir Europoje. Jis jungia šiuos du žemynus;
  • Statant Stambulą buvo remtasi Romos pavyzdžiui. Miestas pastatytas ant 7 kalnų;
  • Iš Stambulo atkeliavo Nyderlandų valstybės simbolis – tulpė.

Viskas apie Stambulą

Išsamesnius faktus apie Stambulo miestą bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Stambule ir panašiai, rasite Stambulo turizmo tinklapyje: http://www.istanbul.com/en/travel

Prieš lankydamiesi Turkijoje, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie Stambulą. Ten kadaise buvusių žmonių atsiliepimai apie Stambulą bus puikus informacijos šaltinis, norint, kad atostogos taptų malonios, su daug įspūdžių ir be jokių nesusipratimų.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW