Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Laikas Stambule


Stambulas – miestas, kuriame susipynęs europietiškas gyvenimo būdas kartu su rytietiškų tradicijų prieskoniais. Pigiųskrydžių kompanijos suteikia pasiūlymus visiems klientams, norintiems patekti į Stambulą tiesiogiai arba su vienu persėdimu. Prieš keliaudami į šį Turkijos miestą, iš anksto pasidomėkite, kokiai laiko zonai jisai priklauso.

Laikas Stambule – Turkijoje

Laikas Stambule ypatingas tuo, kad šioje šalyje jis nesiskiria nuo Lietuvos laiko, taigi, norint sužinoti koks Stambule dabartinis vietos laikas – pažiūrėkite į savo laikrodį. Laikas Turkijos teritorijoje yra skaičiuojamas pagal Currently Eastern European Time (EET) standartus ir žymimas UTC +2. Kadangi Stambulo ir Vilniaus laiko juostos neskiria, jūsų biologinis laikrodis kelionės metu tikrai neišsiderins ir galėsite netrukdomi mėgautis nuostabiausiu laiku saulėtoje šalyje.

Geriausias laikas poilsiui Stambule

Ruošiatės kelionei į Turkiją ir nežinote koks geriausias laikas atostogauti Stambule? Skaitykite plačiau skyrelyje „Orai Turkijoje“.
Primename, kad planuodami kelionę, turėtumėte tinkamai susiplanuoti savo laiką, kad kiekviena atostogų minutė būtų praleista prasmingai ir turiningai! Suplanuokite iš anksto ne tik kur gyvensite kelionės metu, bet ir kokius lankytinus objektus pamatysite bei kaip iki jų nusigausite. Gerai praleistas laikas Stambule ilgam išliks Jūsų atmintyje.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW