Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Stambulo maistas


Stambulas – miestas, kuriame susipynęs europietiškas gyvenimo būdas kartu su rytietiškų tradicijų prieskoniais. Pigių skrydžių kompanijos suteikia pasiūlymus visiems klientams, norintiems patekti į Stambulą tiesiogiai arba su vienu persėdimu.

Stambulo skoniai

Stambulo maistas – neįtikėtinai įvairus, todėl tiks tiek vegetarui, tiek tradiciškai besimaitinančiam žmogui. Pagrindinė mėsos patiekalų dalis – aviena. Iš šios mėsos gaminama viskas – nuo šašlykų iki kebabų. Beje, kebabas – beveik nacionalinis turkų maistas. Būtent šioje šalyje pradėtas gaminti šis patiekalas. Į nacionalinio patiekalo vardą kėsinasi ir kitas turkų pamėgtas valgis – plovas. Todėl nukeliavę į miestą, būtinai paragaukite bent vieno iš šių patiekalų!

Stambulo maistas susideda ne tik iš kebabų, bet ir iš kitų egzotiškų patiekalų. Viešėdami šiame Turkijos mieste, nepraleiskite progos paragauti tradicinių kotletukų, turkiškų koldūnų, baklažano salotų bei balto turkiško sūrio.

Nepamirškite saldumynų – turkų saldumynai yra iš ties skanūs ir sveiki. Turkai gamina pačius įvairiausius saldainius, kai kurių iš jų sudedamoji dalis yra vaisiai. Būdami Stambule nepraleiskite progos paragauti turkiškų saldainių, nupirkite lauktuvių artimiesiems, laukiantiems jūsų sugrįžtant.

Verta paminėti ir tai, kad turkai turi neįprastą nacionalinį gėrimą. Airanas – pieno-jogurto gėrimas, natūraliai gazuotas. Airanas dažnai gaminamas su įvairiomis priemaišomis, viena iš jų – mėtos. Karštą dieną toks gaivus gėrimas atgaivins akimirksniu! Tiek gėrimai, tiek maistas Stambule – tikrai neįprasti ir labai gardūs.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW