Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Stambulo metro


Tikriausiai ne vienas pasvajoja apie galimybę išvykti kažkur toliau, už savo šalies ribų, tačiau dažnai susiduria tiek su laiko trūkumu, tiek ir su kainomis, esančiomis kitame mieste. Viena geriausių išeičių, norint pamatyti kažką naujo –kelionės į dominančias šalis. Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Lankytinas vietas kiekvienas žmogus greičiausiai gali pasiekti viešuoju transportu.

Viešasis transportas

Viešojo transporto sistema Stambule yra itin išvystyta. Mieste važinėja autobusai, tramvajai ir netgi metro. Stambulo metro – pagrindė susisiekimo priemonė, kurią renkasi ne tik turistai, bet ir vietiniai žmonės. Su metro Stambule visos vietos yra pasiekiamos laba greitai, be jokių trukdžių ir nemalonumų. Vienas didžiausių metro privalumų yra tas, kad nereikia laukti kamščiuose piko metu, kaip tai tenka daryti pasirinkus autobusą.

Stambulo metro sistemą sudaro dvi pagrindinės linijos: šiaurinė ir pietinė. Šiaurinė linija jungia svarbius miestus, o pietinė labiausiai domina turistus, kadangi jungia netgi du pagrindinius oro uostus. Metro bilietus kiekvienas gali įsigyti stotyse esančiuose pardavimo aparatuose.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW