Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Stambulo muziejai


Tikriausiai ne vienas pasvajoja apie galimybę išvykti kažkur toliau, už savo šalies ribų, tačiau dažnai susiduria tiek su laiko trūkumu, tiek ir su kainomis, esančiomis kitame mieste. Viena geriausių išeičių, norint pamatyti kažką naujo –kelionės į dominančias šalis. Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus.Stambulo centras – ta vieta, į kurią suguža turistai, vos atvykę į miestą. Stambulo muziejai –daugelio turistų traukos objektas, supažindinantis su Stambulo ir pačios Turkijos istorija.

Stambulo muziejai

  • Stambulo archeologijos muziejus – tai tikriausiai pats pagrindinis muziejus, į kurį būtina atvykti kiekvienam turistai, esančiam mieste. Šis Stambulo muziejus yra sudarytas iš trijų kitų padalinių, t.y. archeologijos muziejaus, Senovės Rytų muziejaus ir Islamo meno muziejaus;
  • Tanzimat muziejus, kuriame stovi įvairios vaškinės skulptūros, eksponuojami portretai;
  • Tapybos ir skulptūros muziejus – tai dailės muziejus, pirmasis Turkijoje. Muziejuje eksponuojami XIX ir XX amžių meno darbai, tikrai verti dėmesio. Jeigu turite laiko, būtinai pasivaikščiokite po muziejų ir išsamiai jį ištyrinėkite.

Šie ir kiti Stambulo muziejai iš ties verti dėmesio, todėl atvykite į miestą ir būtinai juos aplankykite.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW