Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Ryga – Stambulas


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau.

Skrydžiai Ryga – Stambulas

Ryga – Stambulas skrydžiai – optimaliausias variantas žmonėms, norintiems pasiekti Turkijos miestą tam tikru metu, bet nerandantiems bilietų iš Lietuvos. Rygą pasiekti labai paprasta, tai vos kelios valandos autobusu, o automobiliu dar mažiau. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km. Skrydis Ryga – Stambulas neprailgs ir jus greitai galėsite mėgautis saule bei turiningai leisti laisvalaikį.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Ryga – Stambulas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Ryga – Stambulas Wizzair kelionių pasiūlymai
  • Ryga – Stambulas Turkish airlines kelionių pasiūlymai

Pigūs bilietai Ryga – Stambulas

Pigūs bilietai Ryga – Stambulas parduodami labai dažnai. Geriausios kainos siūlomos tada, kai žmogus juos perka iki išskridimo datos likus maždaug penkiems arba šešiems mėnesiams. Taip pat pigūs lėktuvo bilietai Ryga – Stambulas būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas. Nepraleiskite paskutinės minutės pasiūlymų ir pamatykite Stambulą dar pigiau.
Skrydis Ryga – Stambulas neprailgs, todėl jūs greitai galėsite mėgautis viešnage šiame įdomiame Turkijos mieste.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW