Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Stambulas – Vilnius


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau.

Stambulas – Vilnius skrydžiai

Stambulas – Vilnius skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Stambulas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.
Pigus skrydis Stambulas – Vilnius bus tuo atveju, jeigu pasinaudosite skrydžių bendrovės pasiūlymais. Oro bendrovės dažnai siūlo bilietus su akcija arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokiu pasiūlymų ir aplankykite Stambulą jums patogiu metu.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Stambulas – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Stambulas – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai Stambulas – Vilnius – Stambulas būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW