Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Vilnius – Stambulas


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau.

Vilnius – Stambulas skrydžiai

Vilnius – Stambulas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net dažniau. Stambulas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.
Pigus skrydis Vilnius – Stambulas bus tuo atveju, jeigu pasinaudosite skrydžių bendrovės pasiūlymais. Oro bendrovės dažnai siūlo bilietus su akcija arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokiu pasiūlymų ir aplankykite Stambulą jums patogiu metu.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Stambulas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Stambulas Wizzair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Stambulas Turkish airlines kelionių pasiūlymai

Pigiausi Vilnius – Stambulas bilietai būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW