Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Stambule


Tikriausiai ne vienam žmogui yra įdomu, kaip atrodo įprastas gyvenimas Stambulo mieste. Kaip persipynęs europietiškas gyvenimo būdas kartu su rytietiškomis tradicijoms. Miestas iš ties žavus ir paslaptingas.
Stambulo miestas pasižymi išskirtiniu gamtos grožiu, unikalia architektūra, įdomiais statiniais. Vietiniai gyventojai gali pasiūlyti kiekvienam apsilankiusiam žmogui tradicinių musulmoniškų, skanių patiekalų, nesibaigiančias linksmybes naktiniuose klubuose ir kitas įvairias pramogas.
Gyvenimas Stambule vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Miestas yra didingas, turintis gražią praeitį ir įdomią istoriją. Tačiau, svarbiausia atvykus į šį miestą nepasimesti ir nepasitikėti visais vietiniais žmonėmis.

Nenuostabu, kad Stambule, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Stambulo gyvenimas plaukia sava vaga. Vis dėlto, norintys pažinti tikrąjį gyvenimą Stambule, turėtų būtinai apsilankyti ir atokesniuose kampeliuose, kur atsiskleidžia tikrosios vietinių žmonių tradicijos, papročiai, kur galima nepagražintai pamatyti kaip jie gyvena.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Stambule yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Stambule sužavės poilsiautojus, atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Stambulo gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW