Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Stambule


Atsibodo visus savaitgalius sėdėti namie? Negalite pakęsti tos minties, kad atėjus šeštadieniui Jūsų vienintelė veikla bus sėdėjimas prie televizoriaus? Savaitgalis Stambule gali ištaisyti šią padėtį.
Stambulas – unikalus ir kontrastingas miestas, persipynęs rytietiškų ir europietiškų tradicijų. Originalūs architektūros statiniais, muziejų gausa, vietinių žmonių kultūra ir gyvenimo būdas gali sužavėti kiekvieną atvykusį į šį miestą.
Stambulas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, kurie išsiilgę atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Stambule įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.
Savaitgaliai Stambule yra mėgstami vietinių žmonių, gyvenančių Turkijoje, kadangi šis miestas gali pasiūlyti įvairiausių pramogų, romantiškus pasivaikščiojimus leidžiantis saulei ar vakarienes žvakių šviesoje.

Savaitgalio kelionės į Stambulą yra organizuojamos kelionių agentūrų, kurios suteikia įvairiausius ir patraukliausiuskelionės paketus. Jos suplanuoja įdomias ekskursijas, kurių metu kiekvienas turistas gali pamatyti įžymiausias šio miesto vietas, pajusti rytietišką dvasią.

Savaitgalis Stambule pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose.

Savaitgalis Stambule – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW