Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Turizmas Stambule


Stambulas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Jis ypač mėgstamas lietuvių turistų, kurie salą pasirenka dažna savo atostogų kryptimi. Nuolatos šiltas klimatas, romantiška atmosfera, rytietiškos tradicijos, kiek kitokia kultūra – viskas žavi poilsiautojus.

Turizmas Stambule yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Stambulą. Miestas tikrai gali pasiūlyti įvairiausių apsistojimo galimybių, pagal kiekvieno žmogaus kišenę, taip pat ir kitų įvairiausių pramogų, kurių trokšta turistai: naktiniai klubai, restoranai, kavinės, muziejai, išskirtinė architektūra.

Stambulo turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek rusų kalbomis. Todėl norint susikalbėti neturėtų kilti jokių problemų. Informacijos centrai duoda įvairiausių lankstinukų, bukletų, kad turistai geriau apžiūrėtų miestą, labiau jį pažintų. Taip pat turistams duodami miesto žemėlapiai tam, kad atvykėliai nepasiklystų.

Turizmas Stambule yra išvystytas. Galite įsigyti muziejų turisto kortelę, kuri suteiks daug nuolaidų apsilankyti daugumoje Stambulo muziejų. Kitą, likusią dalį, galėsite pamatyti visiškai nemokamai.

Turizmas Stambulo mieste yra labai išvystytas, todėl pats miestas suteikia kiekvienam turistui galimybę įsigyti viešojo transporto kortelę (IstanbulCard) ir su ja keliauti viskuo, kas tik juda šiame mieste: autobusu, tramvajumi, metro, plaukti garlaiviu ir panašiai. Su šia kortele taupymas prasideda jau nuo pirmo įsėdimo. Įdomiausia tai, kad kuo daugiau persėdimų žmogus padaro, tuo jam tai kainuoja mažiau.

Stambulo turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Stambulo mieste – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW