Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Stambulą


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau. Skrydis į Stambulą privalo būti suplanuotas iš anksto – tokiu atveju galėsite mėgautis atostogomis ir jų laukti su dideliu džiaugsmu.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai į Stambulą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Stambulą įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Brangus skrydis į Stambulą

Bilietų kainos skrydžiui į Stambulą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Stambulas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Skrydis į Stambulą bus brangus, perkant bilietus likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW