Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Stambulą


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau. Skrydis į Stambulą privalo būti suplanuotas iš anksto – tokiu atveju galėsite mėgautis atostogomis ir jų laukti su dideliu džiaugsmu. Paskutinės minutės pasiūlymas į Stambulą – viena optimaliausių galimybių pamatyti Turkijos miestą norimu metu už mažesnę kainą.

Paskutinė minutė į Stambulą

Paskutinės minutės į Stambulą skrydžiai yra skelbiami pasirinktų skrydžių bendrovių internetiniuose tinklalapiuose. Paskutinės minutės į Stambulą arba labai pigių bilietų, kiekvienas gali įsigyti oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Paskutinės minutės kelionė į Stambulą vykdoma įvairiausių skrydžių bendrovių. Dažniausiai lėktuvo bilietai tokiomis akimirkomis būna itin pigūs. Šiuos skrydžius vykdo tiek Ryanair, tiek ir Wizzair skrydžių bendrovės, vienos populiariausių Lietuvoje. Šios bendrovės pateikia visiems žmonėms prieinamas bilietų kainas. Paskutinė minutė į Stambulą būna įvairiausiais metų laikais, tokių pasiūlymų įmanoma atrasti net ir vasaros sezonu, kai turistai iš viso pasaulio plūsta į šį miestą.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų Stambule.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW