Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Stambulą


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau.

Pigūs skrydžiai į Stambulą
Pigūs skrydžiai į Stambulą būna tada, kai žmonės, vos susiplanavę kelionę, pasirūpina lėktuvo bilietais. Dažniausiai, norint neišleisti daug pinigų, lėktuvo bilietus reikėtų pirkti likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams iki skrydžio pradžios. Artėjant išskridimo datai, skrydžiai brangsta.  Skrydžiai į Stambulą brangsta perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžiai į Stambulą brangiausi būna švenčių periodu, taip pat vasaros sezonu, kai saulės ir atostogų išsiilgę žmonės keliauja po visą pasaulį, į juos dominančias šalis bei miestus. Norėdami pamatyti ir pakeliauti po Stambulą, pasirūpinkite pigiais skrydžių bilietais. Juos įsigyti galite tiesiogiai arba internetu. Lėktuvų bilietai internetu yra pats patogiausias, geriausias ir laiko sutaupantis pasiūlymas.

Pigiausi skrydžiai į Stambulą – pati optimaliausia galimybė miestą pamatyti dar pigiau.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW