Pigiausi skrydžiai į Stambulą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Stambulo


Stambulas yra pats didžiausias Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Stambulas žavi savo gamta, lankytinomis vietomis, menų akademijomis ir kitais objektais, viliojančiais turistus. Jeigu jus domina turkų kultūra, norite paragauti tradicinių patiekalų ir susipažinti su kasdieniniu gyvenimu Stambule, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos užsakant iki skrydžio pradžios likus pusei metų, jie kainuoja pigiau. Skrydis į Stambulą privalo būti suplanuotas iš anksto – tokiu atveju galėsite mėgautis atostogomis ir jų laukti su dideliu džiaugsmu.

Pigūs skrydžiai iš Stambulo

Pigūs skrydžiai iš Stambulo ir į jį, dažniausiai, būna nusipirkus lėktuvo bilietus, iki išskridimo datos likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams. Taip pat pigių bilietų žmonės gali įsigyti skrydžių bendrovėms paskelbus įvairius pasiūlymus, akcijas, kurių metu bilietai kainuoja labai pigiai.
Skrydžiai iš Stambulo į Lietuvą vyksta ganėtinai dažnai, kartais net kelis kartus per savaitę, todėl norėdami tiesiog praleisti laisvalaikį Lietuvoje ar aplankyti brangius žmones, drąsiai galite tai padaryti, nusipirkę lėktuvo bilietus, kad ir tą pačią dieną.

Skrydžiai iš Stambulo:

  • Skrydžiai iš Stambulo į Vilnių;
  • Skrydžiai iš Stambulo į Kauną;
  • Skrydžiai iš Stambulo į Japoniją;
  • Skrydžiai iš Stambulo i Kiniją;
  • Skrydžiai iš Stambulo į Rygą.

Populiarios skrydžių bendrovės pasirūpino, kad kiekvienas žmogus, gyvenantis Stambule arba jame tiesiog atostogaujantis, pirkdamas bilietus pirmyn į Turkiją, taip pat pirkdamas bilietus atgal, galėtų nuskristi į jam reikiamus taškus. Skrydžiai iš Stambulo į Vilnių vykdomi labai dažnai, todėl jeigu gyvenate Lietuvos sostinėje arba jos apylinkėse, namuose atsidursite labai greitai.

Stambulo Oro uostai
  • Ataturk oro uostas IST
  • Sabiha Gokcen oro uostas SAW